ANDEKATE LAAGER 9

AJALUGU

Idee sai alguse sellest, et Mattil tuli idee teha oma lapsele laager. Parimad mõtted tulid sellest, milline oleks näinud välja unistuste laager tema enda noorpõlves. Selline ta just sai, kus on palju vabadust, tegutsemist, seikluseid, aga ka vaikust ja puhkust. Sõprus ja üksteisest hoolimine ning hoolitsemine on meil suure au sees.

​TUTVUSTUS

Laagris õpetame lastele keskendumise, tähelepanu ja heasoovlikkuse harjutusi, mille abil laps saab endast paremini aru, oskab ära tunda oma emotsioone, mõtteid, oskab olla hetkes ja tuleb toime keerulistes situatsioonides. Iga päev laagris on erinev eelmisest. Mängime palju erinevaid mänge, meisterdame, ujume, käime saunas, sõidame autoga ja lustime nii kuidas jaksame. Õhtuti istume lõkke ääres, küpsetame šašlõkki ja grillvorsti ning ajame lõkkeäärseid jutte. Oleme varasemalt käinud ka Airsofti mängimas. Nutiseadmed korjame kokku, kui see suhtlemist häirib. Koju helistada ikka saab.

​​SUVI 2024

I VAHETUS - 30.06 - 5.07.2024 - Reg. avatud
II VAHETUS - 14.07 - 19.07.2024 - TÄIS!

​ASUKOHT

ANDEkate laager toimub Lõuna-Eesti mägede ja metsade sees olevas KONKSU-ANDE talus.
Otepää vald, Mäeküla, Konksu-Ande. GPS oskab kohale tulla ning koha peal on talu silt.
Kaugemalt tulijad on varasemalt teinud laste transpordiga koostööd. Tullakse ka rongiga (Keeni peatus).

​NIME ETÜMOLOOGIA

ANDEkate laagri nimi tuleb ANDE TALU nimest. Kõik inimesed on andekad, aga kui Sa tahad, et lapse andekus saaks avalduda ja lendu tõusta, siis vajab ta toetust ja individuaalset lähenemist.

​OSALEJAD

Et igale lapsele jaguks piisavalt aega, on kohtade arv piiratud. Ootame lapsi alates 10. eluaastast.