UNISTUS

Idee sai alguse sellest, et Mattil tuli idee teha oma lapsele laager. Parimad mõtted tulid sellest, milline oleks näinud välja unistuste laager tema enda noorpõlves. Selline ta just sai, kus on palju vabadust, tegutsemist, seikluseid, aga ka vaikust ja puhkust. Sõprus ja üksteisest hoolimine ja hoolitsemine on meil suure au sees.

EESMÄRK

Laagri põhiteema on looduslähedane eluviis. Nutiseadmed jäävad koju.

​TUTVUSTUS

Laagris õpetatakse lastele keskendumise ja tähelepanu harjutusi, mille abil laps saab ennast paremini juhtida ja oskab ära tunda oma emotsioone, mõtteid, oskab olla hetkes ja tulla toime keerulistes situatsioonides. Iga päev laagris on erinev eelmisest. Kindlasti külastame Otepää seiklusparki ja Sangaste lossi. Mängime palju erinevaid mänge, meisterdame, ujume, käime saunas ja lustime nii kuidas jaksame. Peale selle pakume igasugu toredaid elamusi, mis jäävad meelde kogu eluks.

​​JUULI 2019

I VAHETUS - 14.07.-19.07.2019 - Kohad täitunud
II VAHETUS - 28.07.-02.08.2019 - Viimased kohad

​ASUKOHT

ANDEkate laager toimub Lõuna-Eesti mägede ja metsade sees olevas ANDE TALUS.

​NIME ETÜMOLOOGIA

ANDEkate laagri nimi tuleb ANDE TALU nimest. Kõik inimesed on andekad, aga kui Sa tahad, et lapse andekus ei jääks avatamata, siis vajab ta toetust ja individuaalset lähenemist.

​OSALEJAD

Et igale lapsele jaguks piisavalt aega ja individuaalset lähenemist, on kohtade arv piiratud. Oleme arvestanud 8 - 12 lapsega.
Ootame lapsi alates 8. eluaastast.