ANDEKATE LAAGER 6

UNISTUS

Idee sai alguse sellest, et Mattil tuli idee teha oma lapsele laager. Parimad mõtted tulid sellest, milline oleks näinud välja unistuste laager tema enda noorpõlves. Selline ta just sai, kus on palju vabadust, tegutsemist, seikluseid, aga ka vaikust ja puhkust. Sõprus ja üksteisest hoolimine ning hoolitsemine on meil suure au sees.

EESMÄRK

Laagri põhiteema on looduslähedane eluviis. Nutiseadmed korjame kokku. Koju helistada ikka saab.

​TUTVUSTUS

Laagris õpetame lastele keskendumise, tähelepanu ja heasoovlikkuse harjutusi, mille abil laps saab endast paremini aru, oskab ära tunda oma emotsioone, mõtteid, oskab olla hetkes ja tuleb toime keerulistes situatsioonides. Iga päev laagris on erinev eelmisest. Mängime palju erinevaid mänge, meisterdame, ujume, käime saunas, sõidame autoga ja lustime nii kuidas jaksame. Õhtuti istume lõkke ääres, küpsetame šašlõkki ja grillvorsti ning ajame lõkkeäärseid jutte. Oleme varasemalt käinud ka Airsofti mängimas.
Selle aasta laagris peame plaani, et minna lastega Valmiera seiklusparki. NB! Kuna Lätil on jätkuvalt kõigile sisenejatele testimiskohustus, siis hetkel jääb Läti reis järgmist aastat ootama. Kui suve edenedes olukord muutub, siis hilisema vahetusega äkki õnnestub minna. Jälgime olukorda.

​​SUVI 2021

I VAHETUS - 27.06 - 02.07.2021 - Kohad täis!
II VAHETUS - 11.07 - 16.07.2021 - Kohad täis!
III VAHETUS (13+ lapsed) - 25.07 - 30.07.2021 - Kohad täis!
IV VAHETUS - 08.08 - 13.08.2021 - Kohad täis!

​ASUKOHT

ANDEkate laager toimub Lõuna-Eesti mägede ja metsade sees olevas ANDE TALUS.

​NIME ETÜMOLOOGIA

ANDEkate laagri nimi tuleb ANDE TALU nimest. Kõik inimesed on andekad, aga kui Sa tahad, et lapse andekus ei jääks avastamata, siis vajab ta toetust ja individuaalset lähenemist.

​OSALEJAD

Et igale lapsele jaguks piisavalt aega ja individuaalset lähenemist, on kohtade arv piiratud. Oleme arvestanud 12- 15 lapsega.
Ootame lapsi alates 10. eluaastast.