ANDEKATE LAAGER 5

UNISTUS

Idee sai alguse sellest, et Mattil tuli idee teha oma lapsele laager. Parimad mõtted tulid sellest, milline oleks näinud välja unistuste laager tema enda noorpõlves. Selline ta just sai, kus on palju vabadust, tegutsemist, seikluseid, aga ka vaikust ja puhkust. Sõprus ja üksteisest hoolimine ning hoolitsemine on meil suure au sees.

EESMÄRK

Laagri põhiteema on looduslähedane eluviis. Nutiseadmed korjame kokku. Koju helistada ikka saab.

​TUTVUSTUS

Laagris õpetame lastele keskendumise, tähelepanu ja heasoovlikkuse harjutusi, mille abil laps saab ennast paremini juhtida ja oskab ära tunda oma emotsioone, mõtteid, oskab olla hetkes ja tulla toime keerulistes situatsioonides. Iga päev laagris on erinev eelmisest. Mängime palju erinevaid mänge, meisterdame, ujume, käime saunas, sõidame autoga ja lustime nii kuidas jaksame. Õhtuti istume lõkke ääres, küpsetame sašlõkki ja grillvorsti ning ajame lõkkeäärseid jutte. 
Selle aasta laagris oleme  pigem kohapeal ja rändame ringi, siis kui tuleb vajadus ära saada. Otepää seiklusparki ikka läheme :).

​​JUULI 2020

I VAHETUS - 5.07.-10.07.2020 - Kohad täis
II VAHETUS - 19.07.- 24.07.2020 - Kohad täis
III VAHETUS - 2.08. - 7.08.2020 - Registreerimine avatud

​ASUKOHT

ANDEkate laager toimub Lõuna-Eesti mägede ja metsade sees olevas ANDE TALUS.

​NIME ETÜMOLOOGIA

ANDEkate laagri nimi tuleb ANDE TALU nimest. Kõik inimesed on andekad, aga kui Sa tahad, et lapse andekus ei jääks avastamata, siis vajab ta toetust ja individuaalset lähenemist.

​OSALEJAD

Et igale lapsele jaguks piisavalt aega ja individuaalset lähenemist, on kohtade arv piiratud. Oleme arvestanud 8 - 12 lapsega.
Ootame lapsi alates 8. eluaastast.