TAGASISIDE

Koolitus oli hästi üles ehitatud, mis omakorda pani sügavalt mõtlema erinevate asjade üle, et vaja on ju teha kõigest lihtsaid asju.

Koolitaja sai väga hästi kontakti kõigiga ja no vahva oli see, et koolitaja nii musikaalne oli (muusika vahepalad olid super).

​Meeldis ka see, et koolitaja tõi näiteid oma elus toimunu pealt. Igaüks vast ei julgeks rääkida niimoodi.

​Mulle kulus see koolitus täiega ära ja hea meelega ootaks jätkukoolitust, kasvõi ühepäevast.

​Suurepärane koolitus (eriliselt üles ehitatud: sügavamõttelised tsitaadid, vaikuseminutid, arutelud, muusika) , väga huvitava koolitajaga (julge, emotsionaalne, loominguline, avatud inimene).

​Koolitus mõjus mulle hästi, sest olen õpitust teinud enda jaoks väga olulise järelduse, mida püüan igapäevaselt oma ellu kohandada:   Olen tänulik iga uue päeva eest, sest see on minu jaoks eriline ning kordumatu, elada hetkes, tunda rahu ja vaikust iseendas – see on kogemus, millele ma pole varem osanud tähelepanu pöörata.

​Jälgides seda (juba nädal aega) on kuidagi lihtne elada, sest mõtete virr-varr on asendunud südamerahuga. Tänud kahe kena päeva eest!

Võtaksin koolituse kokku ühe tsitaadiga:
"Ära iialgi alahinda inimeste rõõmu, mida nad tunnevad, kui kuulevad midagi, mida nad juba teavad." Enrico Fermi

Väga hea, kui on vahepeal keegi, kes paneb sind nautima vaikust, kuulama ümbrust ja teisi, tunnetama ja tundma seda, mis tegelikult tähtis.

Arvestades koolituse ajalist kestvust ja seda, et tegemist oli avatud grupiga, siis koolitus tervikuna kujunes tervikuks. Koolitaja sai hästi hakkama väikese vastupanuga esimesel päeval ning hoidis oma joont.​

Koolitaja poolne eluliste teemade edasiandmine veidi teises võtmes oli hariv, huvitav kuulata ja pani kaasa mõtlema.

​Minu maitsemeelele mittesobiv pakist võetud rosin säras nagu kalliskivi valguse /päikese käes!  

​Koolitus ja Kihnu saar sobisid kokku väga hästi.

​Mulle Matti Orava koolitus väga meeldis. Meeldis, et koolitaja tõi palju näiteid oma kogemuste pealt, et mängis pilli ja õpetas kuulama, nägema, jälgima oma mõtteid.

​Harjutusi olen teinud nii tööl kui kodus. Mulle tundub, et oskan omi mõtteid paremini kontrollida ja mitte tegeleda niipalju „muretsemisega“.

​Olen väga tänulik,et sain sellel koolitusel osaleda ja osaleksin veel. Veelkord tänud kahe suurepärase päeva eest. Praegusel kiirel ja muutuval ajal on väga vajalik leida aega iseenda jaoks.

​Aitäh Sulle Matti, et aitasid meil endasse vaadata, end kuulda, tunnetada ja avada. Sinu valitud tee sobib Sulle suurepäraselt ja Su töö on väga tänuväärne. Palju rõõmsaid kohtumisi, päikest ja edu Sulle!